Systemy DECT

VIKTEL

Rozwiązania

Systemy prywatnej łączności DECT i IP DECT

IP-DECT ma w pełni modularną budowę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niedużego czy ogromnego systemu, dostarczymy potrzebne Ci rozwiązanie.

Przekonasz się, jak wygodny jest pełen ?handover? (telefony przelogowują się pomiędzy Access Point?ami bez przerwy w rozmowie) z lokalną lub zdalną centralą telefoniczną. Każdy Access Point IP-DECT obsługuje 8 rozmów naraz i jest wpięta bezpośrednio w sieć LAN.

System może liczyć do 2.500 Access Point?ów IP-DECT i 10.000 telefonów. Można też zainstalować IP-DECT tam, gdzie nie ma sieci IP: brama IP-DECT pozwala na podłączenie 16 ?tradycyjnych? stacji bazowych DECT (na kablach do 1,5 km) i razem z bazami IP-DECT tworzy jeden system. IP-DECT nie wymaga oddzielnych jednostek sterujących – wystarczą same Access Pointy.

Dla wymagających klientów oferujemy dodatkowo: zdalne administrowanie telefonami, współdzielenie telefonu przez kilku pracowników (Shared Phone), broadcast i multicast wiadomości, lokalizowanie telefonów wg Access Point?ówi lokalizatorów, czujniki upadku i bezruchu w telefonach (ochrona ludzi) i wiele innych funkcji.

IP-DECT doskonale integruje się z niemal dowolną centralą telefoniczną, stanowiąc alternatywę dla telefonii WLAN szczególnie tam, gdzie wdrożenie WiFi sprawia problemy techniczne.

IP-DECT jest tańszy, prostszy we wdrożeniu i bardziej odporny na zakłócenia (odbicia). Sprawdza się doskonale w przemyśle, logistyce, szpitalach, hotelach i biurach.

Architektura IP-DECT pozwala tworzyć instalacje rozproszone, a także zdalnie zarządzać telefonami.

Zapytaj o ofertę na ten produkt

Tel. 58 661 03 70

Kontakt

Adres

ul. Legionów 113
81-472 Gdynia, Polska

Telefon

    Napisz do nas